Author Topic: Prica o Austinu 1300:  (Read 13636 times)

Offline kum Dule

  • Aktivan
  • Posts: 35
Odg: Prica o Austinu 1300:
« Reply #15 on: June 23, 2010, 00:34:33 AM »
U nedelju posle one silne kise kod mene je sve bilo poplavljeno, kompletna garaza u kojoj je naravno bio auto, poludeo sam! Cela unutrasnjost,od isnstrument table pa do zadnje klupe sve je blatnjavo i mokro, katastrofa, izgleda kao da sam ga izvadio iz reke... jos sam u soku. Kad budem imao vremena okacicu slike pa ce vam biti jasnije, a sad pokusavam da spasim sta se spasiti moze i jos uvek se nadam da cu se pojaviti u subotu. Cekam majstora da pregleda i upali auto,nadam se da nece biti puno posla....
Na putu do uspeha uvek su nekakvi radovi u toku!

r_dalibor

  • Guest
Odg: Prica o Austinu 1300:
« Reply #16 on: June 23, 2010, 08:03:36 AM »
Neznam kako sam propustio ovako lepu pricu. Cestitam na ovakvom uspehu!
Nadam se da nije velika steta od kise. Odmah ga osusi, a narocito stranice od vrata. Uveren sam da se vidimo u subotu.
Pozdrav :mks:

Offline acasd

  • Aktivan
  • Posts: 20
Odg: Prica o Austinu 1300:
« Reply #17 on: June 23, 2010, 08:13:46 AM »
obavezno da dodjes nemoj da dolazim samo ja sa austinom  :good:

Offline kum Dule

  • Aktivan
  • Posts: 35
Odg: Prica o Austinu 1300:
« Reply #18 on: June 23, 2010, 12:46:51 PM »
stranice su se odmah iskrivile, sklopio sam ih pre manje od mesec dana  neven mi je zamenio ledja i sve je izgledalo super, a sada je sve propalo....ne smem da startujem motor jer je sve ispod haube masno, pre poplave mi je curela tecnost iz sistema pa se nadam da je od toga i da nije usla negde voda u motor, to cu saznati danas, a ceo enterijer sam rasklopio i oprao sad se susi i ceka montazu. Vidimo se sigurno na minijadi ali su male sanse da cu doci austinom.
Na putu do uspeha uvek su nekakvi radovi u toku!

mister x

  • Guest
Odg: Prica o Austinu 1300:
« Reply #19 on: June 24, 2010, 08:32:24 AM »
nista se ne sekiraj ,izguraj auto ,otvori ga i neka se susi ,najbolje je da promenis ulje i filter ,i ostavis auto da se susi ,napravis nova ledja ,skini ih kako bi se osusila vrata iznutra ,sedista povadi operi i na susenje ,a imas i opciju sve oprati kirbijem i ici ce mnogo brze ,glavu gore ,nije sve tako crno kume ,vazno je da ga voda nije odnela hehe ,sto je sreca u nesreci.
ako ga ne stavis na vazduh usmrdece se ,ako nema kise sva vrata otvori sirom da se susi

Offline kum Dule

  • Aktivan
  • Posts: 35
Odg: Prica o Austinu 1300:
« Reply #20 on: June 25, 2010, 21:52:16 PM »
evo nekoliko obecanih slika







motor je pun vode koja je istisnula dosta ulja iz njega, za sada nista od elekrike ne radi( osim sirene  :wink: ) tako da me ceka detaljno sredjivanje koje cu poceti sledece nedelje....sutra sam definitivno samo pesak!
Na putu do uspeha uvek su nekakvi radovi u toku!

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Prica o Austinu 1300:
« Reply #21 on: June 29, 2010, 13:55:16 PM »
aaauuuuuuu, srce zaboli kad vidiš nešta takvo!
nemogu da nađem reči koje mogu da ohrabre štetu na toliko lepom primerku austina.
držim palčeve da sve prođe najbolje.

obavezno da dodjes nemoj da dolazim samo ja sa austinom  :good:
acasd dali je bio crveni austin na skupu tvoj? prekrasan!!!

Offline acasd

  • Aktivan
  • Posts: 20
Odg: Prica o Austinu 1300:
« Reply #22 on: June 29, 2010, 19:52:33 PM »
da. hvala gregor.tm  :good:

Offline kum Dule

  • Aktivan
  • Posts: 35
Odg: Prica o Austinu 1300:
« Reply #23 on: June 29, 2010, 22:47:25 PM »
Prve vesti su dobre, motor je ziv i izbacio je gomilu vode, sve se lepo osusilo i sve je proradilo  :uraa: , samo me ceka ciscenje rezervoara posto je i u njega usla voda i servis pumpe za benzin. sledece nedelje nastavljam radove i nadam se da ce uskoro izaci na ulice. Zelim da se zahvalim Aci (acasd) na voznji, posto nisam uspeo da dodjem mojim austinom aca me vozio do autokomerca i nazad tako sam se na kraju ipak vozio u austinu  :good:  :bravo:
Na putu do uspeha uvek su nekakvi radovi u toku!

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Prica o Austinu 1300:
« Reply #24 on: June 30, 2010, 08:38:14 AM »
i ja bi sledeči put jednu vožnju  :wink: .... ipak sam odrastao pored tvornice u kojoj se proizvodio austin 1300.

Offline acasd

  • Aktivan
  • Posts: 20
Odg: Prica o Austinu 1300:
« Reply #25 on: June 30, 2010, 09:39:12 AM »
racunaj da je dogovoreno  :good:

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Prica o Austinu 1300:
« Reply #26 on: June 30, 2010, 11:07:00 AM »
tenk ju!