Author Topic: pomoc na putu  (Read 5630 times)

mister x

  • Guest
pomoc na putu
« on: July 26, 2008, 10:26:08 AM »
e cao decaci ,zamislite kakvog sam lika sreo juce u sloveniji.
stao sam na pumpi i vidim zutog minija sav u nalepnicama ima francuske table.
pitam ga za godiste a on amerikanac,kupio minija u londonu i krenuo u mongoliju na neki reli ili vec nesto kao paris-dakar.
a sto je ludo nema pojma o kolima ,kupio ga za hiljadu evra.ja kazem aj da ti pomognem da ga upalimo ,i krenuo redom svecice ,platine i dodjem do razvodne ruke ona ostecena ,pitam ga imas neke delove za minija ,a on izvadi punu kutiju novih delova taze kuplenih u minisparesu,naravno meni oci zasijale.cak je imao i nov hladnjak jos neotpakovan
i tako deo po deo izmenjamo podosta toga prestelujem ga  i mini upali ,he he covek samo sto nije poceo da place od srece,
kaze svraca u hrvacku kod nekog lika da mu sve to izmenja i preko crne gore nastavlja dalje,i kao znak zahvalnosti gura mi resetke za farove i paknove za minija,ali nisam hteo da uzmem .
nije verovao da ce neko iz srbije popraviti mu auto i to dzabe.itd
zaista ima fanatika ,nazalost nemam slike

Online gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
pomoc na putu
« Reply #1 on: July 26, 2008, 11:29:56 AM »
hahahaha, bez srbina nema dobrog minija :lol:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: pomoc na putu
« Reply #2 on: July 26, 2008, 15:54:29 PM »
hehe... u Sloveniji mini sa francuskim tablama kojeg vozi amerikanac koji ga je kupio u Londonu i ide u Mongoliju

da te ne znamo, pomislili bi da se prezivas von Minhauzen  :wink:

p.s.
svaka cast na sirenju dobre volje minijevaca  :good:

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: pomoc na putu
« Reply #3 on: July 28, 2008, 21:36:31 PM »
Ovo je jedna od najjacih prica mislim do sada.Jos da je koja slika.Ja bez telefona sa kamerom ne idem ni na spavanje.

mister x

  • Guest
engleska
« Reply #4 on: August 04, 2008, 15:28:02 PM »
cao decaci evo javljam se iz londona ,poceo sam da dovozim kola i odavde ,da ne verujete koliko su ovde automobili jeftini,upravo sam dosao sa aukcije ,e sto se tice minija haos kakvih sve ima da padnete na dupe.
napravio sam nekoliko fotki pa kad budem u prilici pustam

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: pomoc na putu
« Reply #5 on: August 04, 2008, 23:32:38 PM »
auuuuu pa to znaci da cemo sad moci da narucujemo direkt od minispares-a?  :blush:

sa druge strane, to bi moglo da otvori vrata masovnom uvozu perfektnih minija koji ce posramiti ove nase mukice  :umm:

stvarno, mogu li da se uvoze miniji?


Online gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: pomoc na putu
« Reply #6 on: August 05, 2008, 07:11:31 AM »
moze ako ces ti da ga vozis iz engleske do beograda, toliki put u miniju ...vrlo ebeno
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: pomoc na putu
« Reply #7 on: November 18, 2008, 09:25:09 AM »
Nedavno sam u jednom Mini Magazinu naleteo na pricu o tipovima koji sa sa dva minija iz Engleske isli u Mongoliju.Na zalost jedan su slupali uz put :cry: Mozda je to taj lik?Kada odem u selo donecu casopis pa cu postaviti ovde sken

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: pomoc na putu
« Reply #8 on: November 18, 2008, 09:31:12 AM »
tek sada sam video ovaj topic. sjajna priča. fotke plis!

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: pomoc na putu
« Reply #9 on: November 21, 2008, 22:55:14 PM »
Da to nije neko od ove dvojice?

Na zalost ne znam kako da izvedem da ono sto skeniram iz casopisa smanjim dovoljno da mogu ubaciti u photobucket,i da moze da se normalno procita.To vazi i za obecane skenove u temi mini magazin  :thinking:

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: pomoc na putu
« Reply #10 on: November 21, 2008, 23:09:18 PM »
Najbolja varijanta je da to skeniras i snimis na fles memoriju,onda dodjes u Beograd na nedeljni skup,da mi to iskopiramo.Ili ako nemas zelju da dodjes ovde,ja cu da se zrtvujem u ime svih nas i dodjem do tebe da pokupim sve sto imas od mini materijala.

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: pomoc na putu
« Reply #11 on: November 21, 2008, 23:13:05 PM »
Vazi,kad odradim skeniranje zanimljivih stvari o Miniju kojie imam javljam,pa cemo dogovoriti nacin preuzimanja  :)