Author Topic: ja , mini i austin  (Read 5460 times)

Offline kikinovisad

  • Novajlija
  • Posts: 4
ja , mini i austin
« on: June 17, 2010, 01:02:49 AM »
Evo da se i ja predstavim inace sam automehanicar i nisam bas neki veliki poznavalac Minija ali minija imam vec 10 godina od toga sam ga nesto jako malo vozio...kako kazu kratko ali slatko ...imao sam jos tri austina ..i sve to da bi mini radio...tada nije moglo lako da se dodje do delova pogotovo do novih... tako da sam jednog dana pukao posto mi je celo dvoriste bilo zauzeto ...zvao sam brata koji je imao onaj pauk na kamionu i bacio na otpad tri ostina i nekih 5 motora... mini je ostao da stoji i jos jedan motor koji nije mogao da stane... sada sam ga okacio na licitaciju i prodaje se ... toliko o mojoj odiseji Minija..


r_dalibor

  • Guest
Odg: ja , mini i austin
« Reply #1 on: June 17, 2010, 09:06:14 AM »
Pravilo broj jedan!
 NIKAD NEBACAJ delove i automobile!  :bljak:

Offline kum Dule

  • Aktivan
  • Posts: 35
Odg: ja , mini i austin
« Reply #2 on: June 17, 2010, 16:38:24 PM »
  :0_0: gomila delova i tri austina su zavrsila na otpadu?!?  :fgh: zar je to bilo jedino resenje?
Na putu do uspeha uvek su nekakvi radovi u toku!

Offline kikinovisad

  • Novajlija
  • Posts: 4
Odg: ja , mini i austin
« Reply #3 on: June 17, 2010, 19:38:14 PM »
U tom momentu je bilo jedino resenje posto smo trbali da pocnemo sa gradnjom radionice u dvoristu a nisam imao mesta...deo delova sam tada uspeo da prodam jednom momku iz NS ali po simbolicnoj ceni... i dan danas naletim na neke delove od austina pa se setim..moracu i to da izbunarim sve i da rasprodam...kad vec batalim sve batalim.....do kraja..

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: ja , mini i austin
« Reply #4 on: June 17, 2010, 21:44:49 PM »
kad pocinje aukcija?
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline kikinovisad

  • Novajlija
  • Posts: 4
Odg: ja , mini i austin
« Reply #5 on: June 17, 2010, 22:20:45 PM »
 aukcija vec pocela ima vec dosta zainteresovanih iznenadjen sam koliko se ljudi interesuje pita....neznam dali smem ovde link ...valjda me nece tuci.. :mks:
http://www.limundo.com/kupovina/Auto-i-Moto/Automobili/Mini/MINI-MORRIS-/1457796

Offline pajce

  • Aktivan
  • Posts: 13
Odg: ja , mini i austin
« Reply #6 on: July 13, 2011, 22:47:50 PM »
koja je pocetna cena za minija?

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: ja , mini i austin
« Reply #7 on: July 16, 2011, 10:08:53 AM »
Aukcija je od prosle godine,i ocigledno je prodat :lol: