Author Topic: Veeliki pozdrav  (Read 4167 times)

Offline Srdjan Ng

  • Novajlija
  • Posts: 3
Veeliki pozdrav
« on: April 11, 2010, 03:31:51 AM »
    Prvo zelim da se predstavim moje ime je Srdjan i dolazim iz Negotina ali trenutno sam u Beogradu gde i studiram. Veliki sam fan mini-a ali nekako nikad dovoljno novca,posto svi znate da to nije jeftin sport  :stekaj: . Nadam se da cu uskoro sakupiti i mozda prvozati moj mini. To su samo zelje trenutno ali se nadam da cu ih uskoro ispuniti . Najvise sam se uclanio na vas sajt zato sto iz datih komentar se moze slobodno reci da ste iskusni u tome sto radite i volite  pa se nadam da cu dobiti neki savet u vezi kupovine svog minia. Drago mo je da se okupljate i pravite skupove pa se nadam da cu i ja jednom biti na njemu pa mozda boze zdravlje da se skupite i dodjete svi skupa u Negotin i na Rajacke pimnice na neku dobru prasetinu i jos bollje vino. Jos jednom veliki pozdrav

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Veeliki pozdrav
« Reply #1 on: April 11, 2010, 08:32:44 AM »
Dobro dosao druze i drago nam je da delis istu strast  :mks:
nema sta da se nadas...imaces minija i doci ces na skup
za sve savete se obrati i ako nadjes  da je nesto interesantno javi se damo komentar, naravno kao i sve u zivotu  ...koliko para toliko muzike :stekaj: :music:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline miroslav_ružić

  • Aktivan
  • Posts: 373
Odg: Veeliki pozdrav
« Reply #2 on: April 11, 2010, 13:21:24 PM »
Dobrodošao Srdjane. Ima jedan crveni mini 1000 u Knjaževcu,nije ti daleko nekih 100km ako tražiš mini...pa pogledaj. Uradjena je i mehanika i limarija,izlakiran... Ali bi ti trebali farovi,maska,prednji vezni i oba krila,jer je nabudžio neke četvrtaste farove i neku masku koja je ranije verovatno bila roštilj... Potražiću br.tel.ako si zainteresovan.
« Last Edit: April 11, 2010, 13:27:22 PM by miroslav_ružić »

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Veeliki pozdrav
« Reply #3 on: April 11, 2010, 16:04:36 PM »
Dobrodosao medju ljubitelje minija.
 Skupljamo se neobavezno svake nedelje, pa ako hoces i u klub da se uclanis, javi se.

Offline nane

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 327
Odg: Veeliki pozdrav
« Reply #4 on: April 11, 2010, 23:00:27 PM »
dobro nam dosao drugar... :pivo:

Offline Srdjan Ng

  • Novajlija
  • Posts: 3
Odg: Veeliki pozdrav
« Reply #5 on: April 12, 2010, 02:39:25 AM »
Znao sam da ste gostoprimljivi ali ovlikoooo, svaka cast.hvala puno jos jednom i pitanje za Gujadina jer znas kolika je cena tog minia??? A poziv za vino jos vazi  :good:

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Veeliki pozdrav
« Reply #6 on: April 12, 2010, 07:34:46 AM »
dobrodosao na forum  :mks:
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline mr.Bean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 770
Odg: Veeliki pozdrav
« Reply #7 on: April 12, 2010, 18:47:25 PM »
dobrodošao