Author Topic: OSNIVANJE KLUBA  (Read 34803 times)

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: OSNIVANJE KLUBA
« Reply #15 on: February 25, 2008, 23:47:59 PM »
o boze koji sam debil... dolazio nenad aka strumfeta kod mene da mu komp sredim i zaboravih da mu uzmem pare za klub..

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: OSNIVANJE KLUBA
« Reply #16 on: February 26, 2008, 07:14:44 AM »
p ni on nije nista bolji
sto se on nije setio, konj jedan :devil:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Shtrumf_bg

  • Guest
Odg: OSNIVANJE KLUBA
« Reply #17 on: March 16, 2008, 23:47:30 PM »
kako da se setim, kada nisam u toku ni za sta?! nije nikakav problem za kintu, dajem je prvom sledecom prilikom.. samo ako poziv za okupljanje moze malo ranije da se prosledi, jer me nije bilo neko vreme ovde - prs'o mi komp..

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: OSNIVANJE KLUBA
« Reply #18 on: April 24, 2008, 01:12:04 AM »
I koliko vidim tresla se gora rodio se mish.....klub???ok ok znam nisam bio tu, nisam se aktivno trudio ali eto cisto me zanima???
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: OSNIVANJE KLUBA
« Reply #19 on: April 25, 2008, 11:38:22 AM »
kakav crni mish, izgleda da smo imali spontani podbacaj :lol:
maracemo sve iz pocetka :badsex:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Gajbica_850

  • Guest
Odg: OSNIVANJE KLUBA
« Reply #20 on: April 26, 2008, 18:46:28 PM »
bane , dodji do moje garaze kad imas vremena da ti dam kintu

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: OSNIVANJE KLUBA
« Reply #21 on: May 14, 2008, 22:15:46 PM »
predpostavljam da nije kasno da se i ja ukljucim u clanstvo.Sta treba da radim?

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: OSNIVANJE KLUBA
« Reply #22 on: May 15, 2008, 00:54:44 AM »
sve cemo se dogovoriti u nedelju. ps ako znas nekog sa minijem a da nije na forumu javi mu za skup  :wink:

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: OSNIVANJE KLUBA
« Reply #23 on: June 03, 2008, 12:53:25 PM »

Papiri su predati.
kinta uplacena, itd. Jos nisu svi osnivaci dali pare, pa sam ja platio iz svog dzepa. Ako hocete da doprinesete...  :stekaj:

« Last Edit: June 04, 2008, 15:13:45 PM by ivan »

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: OSNIVANJE KLUBA
« Reply #24 on: June 03, 2008, 13:04:09 PM »
Hocu i ja.Kad,gde,koliko?...reci.

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: OSNIVANJE KLUBA
« Reply #25 on: June 04, 2008, 15:17:21 PM »
Hocu i ja.Kad,gde,koliko?...reci.

pa osnivaci bi trebalo da daju po 12-inu cifre od 4670,00 din. Oni koji nisu osnivaci takodje mogu da daju, i bice oslobodjeni ekvivalentnog dela clanarine.

da pojednostavimo - svako po 400-500din. Dajte Banetu ili uplatite meni na racun 170-100149573-65

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: OSNIVANJE KLUBA
« Reply #26 on: June 06, 2008, 18:07:19 PM »
i hoce neko da pregovara sa ljudima iz Delte??? Uskoro ce godisnji odmori pa necemo nikoga naci a ako hocemo da pravimo nesto za septembar,treba vec da krenemo da se organizujemo...
da ne bude sve posle suvise brzo.............
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: OSNIVANJE KLUBA
« Reply #27 on: June 06, 2008, 20:17:50 PM »
i hoce neko da pregovara sa ljudima iz Delte??? Uskoro ce godisnji odmori pa necemo nikoga naci a ako hocemo da pravimo nesto za septembar,treba vec da krenemo da se organizujemo...
da ne bude sve posle suvise brzo.............

ajde lakse malo... pa nismo mi Exit da je ceo smisao postojanja u skupu i vasaru, i da vreme izmedju skupova sluzi da se organizuje sledeci.

niko nece ozbiljno pricati sa nama ako nemamo formalnu registraciju i kriticnu masu.

skup nema sta da se organizuje: mesto, vreme, satnica i klopica. to se sve dogovori za sat vremena.
ono sto je malo teze je odrzati kontakt medju postojecim ljudima, probuditi duh kluba, privoleti nove. evo forum mrtav od skupa. boli me qrac da se radujem skupu i da ga spremam 3 meseca unapred, ako treba sve redom da vucem za rukav da dodju ili da daju kintu ili da kazu nesto na forumu. kapiram da oni sa boljim kolima jedva cekaju da se pokazu na skupu, ali treba nesto uraditi za Partiju (pardon, Klub) i u medjuvremenu.

nema ko da pregovara sa Deltom zato sto niko nije ovlascen da nas zastupa i zato sto se ne zna da li smo "mi" nas 5 ili neka veca ekipa.

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: OSNIVANJE KLUBA
« Reply #28 on: June 07, 2008, 20:52:14 PM »
Surova realnost.

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: OSNIVANJE KLUBA
« Reply #29 on: June 08, 2008, 11:33:57 AM »
ko zeli da ucestvuje u osnivanju kluba neka se javi ovde do petka i da se nadjemo u gradu (ja sam kod vuka svaki dan do 12h) pa da vas opeljesim po JUS-u.

ivane jel ti odgovara tako, da ti za sledeci vikend dam sve pare sto skupim + banex, vladagt,  igor, dule(obren) i moj deo ???