Author Topic: Novo okupljanje u nedelju 03.02.2008  (Read 16920 times)

mister x

  • Guest
Odg: Novo okupljanje u nedelju 03.02.2008
« Reply #30 on: February 04, 2008, 11:14:02 AM »
Ivane popravljaj taj krs sta si se uhvatio foruma ko pijan plota he he

mister x

  • Guest
Odg: Novo okupljanje u nedelju 03.02.2008
« Reply #31 on: February 04, 2008, 11:19:47 AM »
E ljudi imam ideju ,sredite te svoje masine i da se dogovorimo sa ljudima koji su na minimaniji i
lepo se sastanemo prvog maja na uranku ,recimo bukulja ili tako nesto.
lepo se upoznamo napravimo neki rostilj ili ispecemo prase .
i zakopamo te ratne sekire ako ih je bilo ,i naravno bez opterecivanja ko kom klubu pripada ili ne pripada
Pre svega svi mi volimo minija vise od svega,a to sa klubom isto je ko sa strankama .

mister x

  • Guest
Odg: Novo okupljanje u nedelju 03.02.2008
« Reply #32 on: February 04, 2008, 11:22:51 AM »
Nadam se da cete se sloziti ,
U sustini nije meni cilj da se smaram dosadnim prepucavanjem i hvaljenjem
vec da uzivamo.
Ako neko od vas ima problem nekakav sa minijem rado cu da mu pomognem da do maja te nase krsice
pokrenemo i da mozemo napraviti jedan jedinstven skup.

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Novo okupljanje u nedelju 03.02.2008
« Reply #33 on: February 04, 2008, 11:26:24 AM »
ok, to za prvi maj nije losa ideja i jebesh sve sta je bilo, kenjao sam dosta ali ni vi iz minimanije niste bili med i mleko, prozivali ste i vi mene i ukucane moje porodice no to sad nije ni bitno, bitno je da gajimo istu ljubav prema miniju i to je to. druzenje 2 kluba i razmena iskustava i delova je super ideja i u potpunosti je podrzavam.

mister x

  • Guest
Odg: Novo okupljanje u nedelju 03.02.2008
« Reply #34 on: February 04, 2008, 11:30:18 AM »
Mislim da nam svima tako nesto treba ,
voleo bih da cujem vase misljenje,i da se konsultujemo sa drugarima iz shumadije
znaci da pozovemo sve vlasnike,i one iz cacka i iz sabca kao i jagodince ,one iz subotice ,i sve ostale koje nisam pomenuo da napravimo logor da provedemo tamo dva dana ,recimo 30 april i prvi maj ili da odaberemo neki vikend bez veze ,eto razmislite i napisite
sta ko misli pa da pocetkom lepih dana napravimo nesto lepo i ujedinimo ovu rascepanu srbiju.
Pozdrav

mister x

  • Guest
Odg: Novo okupljanje u nedelju 03.02.2008
« Reply #35 on: February 04, 2008, 11:31:03 AM »
to bane svaka cast
lep je gest kada covek prizna da je gresio

mister x

  • Guest
Odg: Novo okupljanje u nedelju 03.02.2008
« Reply #36 on: February 04, 2008, 11:32:16 AM »
Nadam se da cemo i tvoju neku masinu srediti do tog perioda ,
ali mislim da ima sanse,ako nista bar onaj za majku sto ces uzeti


mister x

  • Guest
Odg: Novo okupljanje u nedelju 03.02.2008
« Reply #37 on: February 04, 2008, 11:39:47 AM »
Pozivam sve nase drugare koji su uclanjeni u klub minimanija ,
da nam se pridruze na nasem forumu i da aktivno ucestvuju u resavanju ,
dilema oko nekih kvarova pitanja i ostalih kvarova i da grade zajedno sa nama normalan odnos
a ko navija za zvezdu ili partizan odnosno ko pripada minimaniji ili mini clubu zaista nije od vaznosti.
svakako i mi cemo sebi dozvoliti tu slobodu da posetimo vas forum.

mister x

  • Guest
Odg: Novo okupljanje u nedelju 03.02.2008
« Reply #38 on: February 04, 2008, 11:45:09 AM »
Zaista ovakav stav nije nikakav interes ,ili korist vec sramota koju smo sami sebi dozvolili
da se razjedinimo zbog gluposti i ne slaganja u stavovima,ljudi umesto da si samo ugadjamo,
mi dozvoljavamo tu sramotu.Niko ne treba da se ljuti ili nateze koliko ce klubova biti ,cilj je da svi mi mozemo
da sednemo da slavimo ,i da se druzimo.Zelim licno svakog od vas da upoznam i nije me briga kome pripada.
Ako podrzavate moj stav ja vas pozdravljam i pozivam da sa ovim lepim danima zaboravimo na neke teske reci
i glupe ispade te pocnemo nesto novo i ljudsko.
Cekam vase komentaqre pozdrav mister x

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Novo okupljanje u nedelju 03.02.2008
« Reply #39 on: February 04, 2008, 15:50:39 PM »
koji crni uranak na bukulji
nemozemo da se skupimo u beogradu, tu ispred nosa, a vala i kad smo se skupili dodjemo ja i bane ko budale i cekamo druge
da negresim dusu prosli put je dosao i ivan , fefe  na vreme kao i vlada a tebe smo dule cekali 2 sata
iskreno mnogo se nerviram kad citam ovo licemerstvo jer kad treba da se nesto uradi svi pricaju ajde ovo ajde ono
a kad treba sprovesti u delo nigde nikog nema(osim par ljudi koji se trude da ovo zazivi)
ocigledno je da je malo ljudi zainteresovano za klub i ja tu nista ne mogu
hocu da sredjujem minija da uzivam u njegovoj voznji a ako neko organizuje skup ili nesto slicno tu sam da dodjem

a da nepricam gde sam sve bio i cimo se u vezi kluba a nisam jedini, nemam vise snage kad ljude boli ku**c :angry:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!