Author Topic: Krađa minija  (Read 5878 times)

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Krađa minija
« on: January 28, 2008, 11:28:37 AM »
Kakva su vaša iskustva/saznanja po pitanju krađe minija u Beogradu, Srbiji, regionu... ?

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Krađa minija
« Reply #1 on: January 28, 2008, 11:31:12 AM »
iskreno ne znam nikog da su mu ukrali minija ali verovatno ima i toga...

Shtrumf_bg

  • Guest
Odg: Krađa minija
« Reply #2 on: January 28, 2008, 22:15:01 PM »
 znam ja jednog lika sa Novog Beograda - krade sve sto stigne, bilo da su slupani ili u ful stanju.. zato, cuvaj svog k'o oci u glavi..  :laughing: :laughing:

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Krađa minija
« Reply #3 on: January 28, 2008, 22:18:54 PM »
 :vnogo:

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: Krađa minija
« Reply #4 on: January 29, 2008, 05:35:06 AM »
Pa samo cu reci da je meni u ranij faz sredjuvanja neko pokusao da obije vozaceva vrata(idiot mogao je jednostavno da otvori suvozacka koja sam zaboravio da zakljucam gotovo dve nedelje)ali osim toga bas i nisam nacuo tako nesto.Mislim opste je poznata cinjenica da jedan mini mozes da otkljucas sa tri razlicita kljuca....
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Krađa minija
« Reply #5 on: January 29, 2008, 20:44:59 PM »
moj je predlog da ugradimo svi gps , pa kad ga neko lapi da znamo gde je
eto sta mogu reci a da pomogne :thinking:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: Krađa minija
« Reply #6 on: February 01, 2008, 04:44:40 AM »
pa jbr GPS vredi vishe nego pola nashih minica :lol: a i verujem da kad bi neko i ukrao moj vrlo brzo bi me zamolio da dodjem da ga pokupim :laughing:
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Krađa minija
« Reply #7 on: February 01, 2008, 09:23:44 AM »
nisam mislio na zaštitu, zaštite nema.. jbg, kradu se i kola od 50 000 eur, bez obzira na gps, munje i gromove...

jedino je bitno koliko postoji interesovanja za njih - ne verujem da bi ih krali zbog delova jer bi te delove mogli da prodaju ili Đuri ili Goranu ili Neši... :)
jedino ako bi neki klinci provaljivali za joy ride ... da se izdivljaju pa da ga ostave...

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Krađa minija
« Reply #8 on: February 01, 2008, 17:19:00 PM »
ma kakav gps, kakvi klinci da kradu i onako svaki drugi pali na gurku :laughing:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: Krađa minija
« Reply #9 on: February 03, 2008, 02:23:49 AM »
OK.....Ako ovako nastavimo najbolje je da stavi svako po katanac na vrata posto ce mo uskoro napisati knjigu ''kako ukrasti minija'' koja ce svima biti na izvolte.PREDLAZEM DA SE OVA TEMA OBRISE!!!

ivan: prethodni post od BaneBRE obrisan zbog sadrzaja potencijalno opasnog po nase ljubimce
« Last Edit: February 03, 2008, 10:00:39 AM by ivan »
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Krađa minija
« Reply #10 on: June 03, 2010, 12:21:11 PM »
Warning about stolen Minis:
Sorry to be a messenger of bad news, but please can you warn Mini owners to be careful when parking their Minis over night or for long periods of time, As there has been a large increase of classic Minis being stolen in South East London.
In the last two weeks four have been stolen in the Bromley and Catford... area.
Darren Dickenson
Southwark Police Station

izvor Mini World Magazin
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Krađa minija
« Reply #11 on: June 03, 2010, 14:00:50 PM »
prijatelji iz GB govore mi kako im miniji nisu više sigurni. neki čak parkiraju svog velikog Volva ispred garaže, samo da svoje mezimče što više zaštite.
na turbo mini forumu davali su savete kako nikako nesmete imati ključeve od auta u hodniku itd..... nego obavezno u spavačoj sobi, jer ako vam noču uđu u stan, kuću, lako vam uzmu sve ključeve i odvezu minija.