Author Topic: IMM 2010 Nemačka  (Read 14455 times)

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: IMM 2010 Nemačka
« Reply #30 on: June 09, 2010, 14:06:52 PM »
we are good members  :mks:

we are prudly representing our club  :good:


 :pray:
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: IMM 2010 Nemačka
« Reply #31 on: June 22, 2010, 15:51:09 PM »
izvinite na slovenskim komentarima. jer samo sam kopirao moje objavljene slike iz slo. mini foruma:

i ponovo se izvinjavam prevelikim slikama koje nemogu stati na vaš forum.

letošnje srečanje je bilo pestro in naredil sem nekaj sto fotk, katere bom poskusil podeliti z vami.
upam, da se bodo tu našle fotke za vsak okus. bo nekaj predelav, klasike itd.
pa začnimo.






















magična barva iz 60tih let. fiesta rumena.... katero redko kdo zna ujeti v objektiv. ponavadi na slikah postane zelena, namesto nežno rumena. tudi pri meni je žal nastal zeleni otenek.
http://s1028.photobucket.com/albums/y342/gregor_tm/?action=view&current=IMG_7087.jpg&newest=1

ker je to cooper model, mu je pripadala powder blue notranjost, žal na fotki samo del modrih sedežev.


neverjetno redka ohranjenost notranjosti MK1 minija, ki se je obdržala od 59 do 60. leta:


poljski prijatelji (tudi člani našega foruma) ...... drugače so člani srbskega mini kluba. na IMM so tudi ponesli njihove majice.




pravi in zelo stari MK1 innocenti


nam dobro znani hrvaški mini od Filipa:http://s1028.photobucket.com/albums/y342/gregor_tm/?action=view&current=IMG_7058.jpg&newest=1


motor se mu še vedno sveti.... neglede na to da je prevozil že pol evrope


bilo je kar nekaj hrvaških minijev:


dalo se je videti tudi nekaj neumnih predelav:










tu je razvidna transplatiacija neminijevih organov:


zanimivo odkritje Petra Grudna..... hladilnik vgrajen pod zadnjim mostom ;-)


kopija Britaxa


v slovenskem taboru se je ustavil tudi TurboHarry. seveda debata je trajala nekaj ur. tema? ja, turbo mini!!!!!


debate s Turbo Harrijem trajajo dolgo časa.... ne vem če sva uspela kdaj imeti krajši pogovor kot nekaj ur......


exotika iz Uroševega štanda SPEEDWELL!!!!:


Urošev S (ne spreglejte ograjico- zastavice):


prekrasen detalj originalne radkape iz enega dela z kvadratnimi luknjicami od prvih MK1 modelov:


ne, to niso doma narejeni pragi, pač pa prvi pragi, ki so imeli tovarniško napako o kateri še danes pišejo in je bil mini znan po tem da je bilo ob dežju več vode znotraj minija kot zunaj njega.


ja, prvi miniji so imeli stekleno posodico za vetobransko vodo.


mini prikolice:


meni najljubši štandi:


woody:




ne samo da ima angleško zastavo.... v tej kantici se je tudi pripeljal iz anglije:




prekrasen detalj za zbiratelje...... na kaj sem mislil, prepuščam vam:


7 ali 8 port head?




dobro znani nemški mini, viden tudi na lanskoletnem IMM v angliji (na 5 port glavi je naredil samosvoj projekt el. vbrizga):




toliko za enkrat. na zalogi jih je še nekaj 100. kmalu sledijo objave.