kafana "Kod natrulog Minija" > Razne diskusije

Mini i MINI

<< < (17/17)

Dušan Stankov:
Pažljivo pročitaj šta je Vladimir napisao, nikakvo odvojeno udruženje ili sajt koji funkcioniše posebno, već podforum za MINI-a na našem forumu, forumu Mini Klub Srbije.

nebkv:
Da,a koliko ja znam postoji i domaci sajt vezan iskljucivo za MINI ali koliko vidim nemaju forum
http://www.mini.rs/

gajudin:
bas tako, bmw mini tj delta motors apsolutno nema nikakv forum gde bi se ljubitelji novog minija informisalio o problemima ili necem slicnom, iz toga je proizasla saradnja mini kluba MINIja i imali smo ideju da nedodje do slicnih situacija i zbunjenosti clanova foruma, da se otvori novi podforum koji bi bio na ovom sajtu i gde bi se MINI familija predstavljala i dobijala informacije koje su njima potrebna, od delova prolema dogadjaja i slicno, a opet sve je to pod istim mini klub srbije krovom,ako si gledao postove mogao si primetiti da na minijadi isto tako ima MINIja i to ne samo iz zemlje nego i iz regiona, tako da to nikada nije bio problem, jedino je sto se tvorila pogresna slika o BINI ljubiteljima je ta da je vecini kupio binija tata i mama i da je to deo trenda i fensi ekipe koja apsolutno nema interesovanja i druzenja i svega ovoga sto ima mini familija, taj nam je problem iznela i brand menadzerka MINIja koja od pozvanih 100 vlasnika minija na jednu neobaveznu kafu i druzenje doslo samo njih 10 , i to je razlog stava classic mini vlasnika, jer nema tog duha sto nas hrani kada smo svi zajedno i druzimo se........
neborjno negativn oh isskustva i neki komentara sam imao na samim ulicama grada ali to je ona ekipa ljudi koju bije los glas i tu je naravno kriv MINI......ali opet imamo sjajnu ekipu iz grcke i beograda koja je fenomenalna i koja je skroz mini  i tu nema nikakvih problema i nesuglasica,jednostavno MINIja voze zbog toga da bi bili urbani i u trendu a mi minija zato sto ga volimo i uzivamo svake sekunde u njema i sa  svim ljubiteljima classica  :mks:
sjajno si potegao temu drago mi je  :good:

Dušan Stankov:
Da Gajudine, baš zato i jedino zato što ga volimo...jer svaki naš Mini ima dušu! I lep je bre, mnogoooogo je lep  :good:

 :mks:

Vladimir:

--- Quote from: Goblin on May 23, 2013, 22:12:31 PM ---Ne razumem samo jos jednu stvar.
Jel to predstavnici MINI-ja imaju neko odvojeno udruzenje, sajt... koje funkcionise posebno ili su se jednostavno distancirali?

--- End quote ---

Molim Vas da citate odgovore na vasa pitanja, nemojte da treosimo reci uzalud
interesantno je da tema MINI-mini uvek krene pred Minijadu????
Namerno ili ne nisam ni sam sigurna!!!!
Samo je jedan MINI KLUB SRBIJE-nema drugog!!!!  :mks:

Svi koji imaju imalo sluha za automobilizam su dobrodosli na nas skup.

PS
Tema se zakljucava do promene vlasti ,predsednika i ko zna cega!!!!
Vise informacija na nedeljnim okupljanjima Mini Kluba Srbije.Dodjite i dobicete informaciju koja Vam je potrebna
Hvala 

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version