Author Topic: Bocna prednja stakla  (Read 8979 times)

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Bocna prednja stakla
« Reply #15 on: July 01, 2010, 09:24:09 AM »
dali si je več odmotao, raspakirao, namontirao?
zadovoljan?

Offline nenad jovanovic

  • Aktivan
  • Posts: 129
Odg: Bocna prednja stakla
« Reply #16 on: September 24, 2010, 03:35:50 AM »
u Gregore izvini sto ranije nisam obratio paznju na ovaj post.........šoferka još nije na Miniju, auto se farba za par dana i pakuje

i sve to ne bi trajalo šest meseci da mi se žuri. A ne žuri mi se jer sam kupio još jednog minija, zver koji ima motor od Austin

Aleggro od 60kw koji sjajno poteže. Vrlo sam zadovoljan.........eto, bez 2 minija sve gubi smisao........samo se nadam da neću

uzeti i treći.............

Offline mr.Bean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 770
Odg: Bocna prednja stakla
« Reply #17 on: September 24, 2010, 20:39:36 PM »
A ne žuri mi se jer sam kupio još jednog minija, zver koji ima motor od Austin

Aleggro od 60kw koji sjajno poteže. Vrlo sam zadovoljan.........eto, bez 2 minija sve gubi smisao........samo se nadam da neću

uzeti i treći.............

Pa rođače predstavi nam malo tu zver...............

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Bocna prednja stakla
« Reply #18 on: September 27, 2010, 08:39:48 AM »
u Gregore izvini sto ranije nisam obratio paznju na ovaj post.........šoferka još nije na Miniju, auto se farba za par dana i pakuje

i sve to ne bi trajalo šest meseci da mi se žuri. A ne žuri mi se jer sam kupio još jednog minija, zver koji ima motor od Austin

Aleggro od 60kw koji sjajno poteže. Vrlo sam zadovoljan.........eto, bez 2 minija sve gubi smisao........samo se nadam da neću

uzeti i treći.............
na dobrom si putu. svi smo počeli sa jednim, pa drugim, nakon toga rado dolazi treči itd.... i na kraju više nemaš vremena za sve projekte (ja sam tipičan primer).učite se na mojim greškama  :ded:

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Bocna prednja stakla
« Reply #19 on: September 27, 2010, 11:53:03 AM »
pravi prosvetitelj  :pivo:

 :laughing: