Author Topic: pozdrav svim vlasnicima legende na 4 tocka  (Read 4455 times)

Offline bogi

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 182
pozdrav svim vlasnicima legende na 4 tocka
« on: May 28, 2009, 21:48:25 PM »
ja sam Srdjan iz Panceva moj privi auto je bio mini moris jos davne 1990 god ,radilo se o miniju 1000 iz 1979 god kupljen je u sloveniji od svestenog lica tako da je bio u perfektnom stanju .prodao sam ga 1993 god zbog znate vec cega rat itd al necemo o tome sada posedujem 4 minija od koga je jedan u voznom stanju i njega koristim svakog dana rec je o miniju 1000s iz 1979 ,drugi mini je trenutno na farbanju mislim da ce u subotu biti gotov tako da neznam dal  cu stici da mu ubacim motor i ostalo da zavrsim do avale rec je o miniju 1275 iz 1974 , treci mini je 1000 iz 1976 u voznom je stanju ali mu je patos dosta tru pa neznam dal da dolazim i sa njim na skup ako se bude dodeljivala nagrada za najtruliji sigurno je moja ,cetvrti mini je 850 iz 1977 nemu je motor zaribao od stajanja tako da sam ga rasturio od limarije ima nesto da se radi ali otom potom za sad je garaziran pa bice vremena .inace prodao sam skoro 1000 iz 1974 srvena met sa belim krovom bio je pominjan u rublici mini na prodaju onaj sa jajima na suvozacevom sedistu tog sam uzeo pocetkom godine u banovcima kao sredjenog bila zima kad se otopio led sa hjega ja video sta sam kupio i opet se vradja na ono sto se cesto pominje na sajtu bolje kupiti krsa i sve iz pocetka nego necije krpljene platiti dobro pa sve iz pocetka .od januara sam svaki dan na sajtu mislim slusao sam o vasim problemima i radostima pa sam resio da se ija javim slikacu moju malu minijadu tokom vikenda kad odem do garaze pa cu vam i to pokazati slikovito do tada pozdrav za sve minijevce vidimo se ispred skupštine .
mini je maxi dozivljaj

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: pozdrav svim vlasnicima legende na 4 tocka
« Reply #1 on: May 28, 2009, 21:54:33 PM »
dobro nam dosao i uzivaj na forumu. hoces svratiti u nedelju u kafic maska?

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: pozdrav svim vlasnicima legende na 4 tocka
« Reply #2 on: May 28, 2009, 22:45:04 PM »
bravo majstore i dobro nam došao!

ajde probaj molim te da dođeš sa sva tri minija, tj da nađeš vozače. Pojačaj nam brojno stanje!

stanje nije bitno, biće puno natrulih i stvarno ćemo dodeliti nagradu za najtrulijeg.

vidimo se!

Offline mr.Bean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 770
Odg: pozdrav svim vlasnicima legende na 4 tocka
« Reply #3 on: May 28, 2009, 23:20:38 PM »
 :good: Svaka cast na kolekciji....Dobro nam dosao i srecno u daljem radu... :hid_crazy:

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: pozdrav svim vlasnicima legende na 4 tocka
« Reply #4 on: May 29, 2009, 01:08:36 AM »
Svaka cast za predanost minijima. Bas mi je drago.
Bilo bi super da dodjes do Maske u nedelju da se upoznamo.

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: pozdrav svim vlasnicima legende na 4 tocka
« Reply #5 on: May 29, 2009, 09:45:24 AM »
BRAVO MAJSTORE :punk:
VELIKA KOLEKCIJA MINIJA I TO NA JEDNOM MESTU
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline bogi

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 182
Odg: pozdrav svim vlasnicima legende na 4 tocka
« Reply #6 on: May 29, 2009, 16:00:30 PM »
za nedelju neznam potrudicu se da ubacim motor u onog sto dolazi sa farbanja 'vikend mi je jedina sansa jer radim preko nedelje u svakom slucaju pozdrav za sve vas.
mini je maxi dozivljaj

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: pozdrav svim vlasnicima legende na 4 tocka
« Reply #7 on: June 20, 2009, 14:16:20 PM »
dobro nas nasao    yakvi nam puno znace na forumu :punk:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!