Author Topic: Balkanska Minijada 09 u medijima  (Read 59016 times)

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Balkanska Minijada 09 u medijima
« Reply #30 on: May 25, 2009, 15:47:08 PM »
ti si mozda na dijeti ali meni viri pupak kad je obucem...razmisljam o pirsingu  :wink:
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Balkanska Minijada 09 u medijima
« Reply #31 on: May 25, 2009, 15:49:27 PM »
sve je onda ok.
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Balkanska Minijada 09 u medijima
« Reply #32 on: May 25, 2009, 15:49:45 PM »
 :lol: :lol: :lol:   stvarno ti svaka cast,nisam se odavno nasmejao ovaako
ljudi bezim sa casova,idem da poliram minija pa se vidimo sutra u 15
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Balkanska Minijada 09 u medijima
« Reply #33 on: May 25, 2009, 15:53:37 PM »
peace bro'  :good:

aj vidimo se sutra i pored poliranja, lepo se obucite da delujemo  :cool:
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Balkanska Minijada 09 u medijima
« Reply #34 on: May 25, 2009, 15:58:39 PM »
mislim da niko ništa nije mislio zlonamerno vezano uz sliku.
svaka čast za organiziranje tolikih članaka itd. nije to šala.takva organizacija uzima dosta vremena i truda. onaj ko je to probao znače i to da ceni.
svaka čast za objavljivanje.... a tipa koji je dao fotku binija umesto minija treba pozvati na susret, postaviti ga na sredinu parkinga i mi da se kružno utrkujemo oko njega da zapamti šta je stari mini. ili neka odmah popravi članak sa novom slikom i napravi novu reklamu.

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Balkanska Minijada 09 u medijima
« Reply #35 on: May 25, 2009, 16:06:38 PM »
Upravo tako...ne znate koliko je jebeno tesko iskamciti clanak u novima jer kao sto vidite, vecina prica je o novim automobilima i te price auto kuce placaju da bi se objavile...kako mi je covek iz politike izasao u susret cu vam reci sutra kad se vidimo...
covek iz kurira je prosle godine a i ove objavio najavu i ja sam mu zahvalan na tome, bez obzira na sliku...poslao sam mu mail i zamolio ga da u glasu objavi sliku starog Minija...
treba cuvati kontakt sa njim jer ce nas podrzati i sledece godine...
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Balkanska Minijada 09 u medijima
« Reply #36 on: May 25, 2009, 16:20:02 PM »
Upravo tako...ne znate koliko je jebeno tesko iskamciti clanak u novima jer kao sto vidite, vecina prica je o novim automobilima i te price auto kuce placaju da bi se objavile...kako mi je covek iz politike izasao u susret cu vam reci sutra kad se vidimo...
covek iz kurira je prosle godine a i ove objavio najavu i ja sam mu zahvalan na tome, bez obzira na sliku...poslao sam mu mail i zamolio ga da u glasu objavi sliku starog Minija...
treba cuvati kontakt sa njim jer ce nas podrzati i sledece godine...
najlakse je podceniti tudj trud.. sry, my bad...
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Balkanska Minijada 09 u medijima
« Reply #37 on: May 25, 2009, 18:28:21 PM »
aj polako...

fefe se trudi, tu nema šta. Sve jeste dobrovoljno i zato niko neće dobiti otkaz ili smanjenu platu, ali kad se desi greška onda treba biti muško pa priznati. Ako je dobrovoljno, ne znači da ne treba da bude odgovorno.
Ta najava u kuriru je zajeb, pogotovo što ni u tekstu nigde ne piše da se radi o klasičnim minijima.

Aman i njegove majice se ne mogu porediti, jer je 1) to materijalna donacija u vrednosti koju niko od nas ne bi iz džepa dao za klub 2) klub nije obećao da će svako dobiti majicu po želji - ljudi koji se sada učlanjuju neće moći ni da biraju mnogo. Mi nismo ni krojačka radnja ni klub vidovnjaka pa da imamo veličine i boje za sve.
Ipak, jeste glupo što krupniji ljudi nose MKS top, trudićemo se da se to ne ponovi.

Fefe, molim te istraj u PRovanju, dobro je bilo sve ovo, ali brate prihvati da nisi bezgrešan. U jedan članak je otišao stari naziv i logo, drugi nas brkaju sa binijem, a snimanje za b92 nije na ušću (kako si nam svima javio) nego ispod brankovog mosta (kako si se sa novinarima dogovorio)

Kapiramo da je teško progurati jednu ovakvu informaciju, teško je i pripremiti događaj, naći 12 sponzora, dozvole, smeštaj, grafiku, goste, strance, logistiku... ali ajde da ne merimo ovde k*** (za to postoji posebna tema), nego da guramo do dana D.


hehe... shvatio sam zašto smo se danas podžapali... danas je Mr X-ov rođendan :lol:
« Last Edit: May 25, 2009, 20:47:50 PM by ivan »

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Balkanska Minijada 09 u medijima
« Reply #38 on: May 26, 2009, 00:20:36 AM »
Ma dajte svi otkaze,sta vas kosta. Nista.

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Balkanska Minijada 09 u medijima
« Reply #39 on: May 26, 2009, 07:27:11 AM »
nemoj sad da dajete otkaz,kraj je meseca a treba i PLATU primiti :lol: :lol: :lol:
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Balkanska Minijada 09 u medijima
« Reply #40 on: May 26, 2009, 08:05:24 AM »
imali smo i besplatnu najavu skupa cak na dalekom kritu-grcka na
radio stanici www.latofm.gr
lep potez starih prijatelja
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline icemac

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 152
    • www.miniclassic.pl
Odg: Balkanska Minijada 09 u medijima
« Reply #41 on: May 26, 2009, 08:21:23 AM »
what I should think about the weather  :rolleyes:



 :laughing:  :hid_crazy:

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Balkanska Minijada 09 u medijima
« Reply #42 on: May 26, 2009, 09:49:29 AM »
guess its gonna be mostly fine temperature  :cool:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Balkanska Minijada 09 u medijima
« Reply #43 on: May 26, 2009, 10:45:40 AM »
scorchio!  :niger:

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Balkanska Minijada 09 u medijima
« Reply #44 on: May 26, 2009, 11:19:33 AM »
OK, evo, priznajem da sam pogresio...ALI...ako cemo posteno, da li mozda na sajtu Minijade pise da je to skup ljubitelja KLASICNOG  Minija? Ne pise! ili sam ja Rey Charles...
Druga stvar, ni jedan od novinara nece pustiti u svoje novine clanak koji bih JA ili bilo ko od NAS napisao...zato sam svakome do njih dao adresu sajta Minijade...
Trece, ja nisam nista rekao za Amana, vec samo respekt za to sto je uradio...nisam se ni u jednom trenutku zalio za velicinu ili bilo sta drugo...
Cetvrto, ovo je mail koji mi je covek iz kurira poslao juce:
Pozdrav gospodine Bojovicu,

 Ja sam zaista imao nameru da objavim fotografije sa proslogodisnje Minijade, ali nisam uspeo da nadjem na vasem sajtu. U svakom slucaju gledacu da objavim u Glasu narednog ponedeljka i pustim pravu forografiju.
 Saljem vam i e-mailove kolega iz auto medija
 Srdacan pozdrav i vidimo se,
Peto: za mene je to kod brankovog mosta takodje usce...ako sam se pogresno izrazio i nekoga doveo u zabludu da ode 500 metara dalje, ja se duboko izvinjavam.
Sesto: kapiram ja da je svakome svoj deo posla najtezi...ja sam posteno rekao sta mogu da uradim vezano za Minijadu i to i cinim...ako neko misli da moze bolje i vise, sto se mene tice, neka preuzme taj posao za sledecu godinu...
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery