Author Topic: savet molim  (Read 4408 times)

dovla

  • Guest
savet molim
« on: April 23, 2009, 19:09:44 PM »
ljudi ja mislim da vecini minijevaca svi brojevi automobila stoje napred?
malopre mi rece jedan decko da treba da stoji ispod suvozacevog sedista
« Last Edit: April 23, 2009, 20:01:16 PM by dovla »

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: savet molim
« Reply #1 on: April 23, 2009, 19:58:18 PM »
meni je ispod suvizackog ukucan pus...prvi put cujem da su mu tu fabricki brojevi,verovatno samo naknadno ukucani...
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

dovla

  • Guest
Odg: savet molim
« Reply #2 on: April 23, 2009, 20:03:11 PM »
kao ako nemas ispod suvozackog, neko je to premestao a tu treba da stoji? :thinking:

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: savet molim
« Reply #3 on: April 23, 2009, 20:43:16 PM »
Au brate mili. Je ne znam nikog osim Proke ko nije radio limariju bar jednom. Postoji broj na tom mestu ali iz puno razloga moze da ne bude uopste tu ili da bude premesten na drugo mesto. Neki od tih razloga su menjanje komplet limarije, udaranje broja sasije po uputstvu sup-a na nekom drugom mestu, a nisam siguran da je cak kod svih modela na tom mestu.
Nemoj da se opterecujes time. Vazno je da ga imas uopste na bilo kom mestu i da se slaze sa brojem u saobracajnoj.

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: savet molim
« Reply #4 on: May 03, 2009, 12:53:16 PM »
svakom miniju uvezenom u SFRJ je broj sasije kucan na gredi ispod suvozackog sedista,cuo sam za manji broj gde je kucan negde napred na gredi,ali nikada nisam video.
ima jedna interesantna stvar,ako neko moze da nabavi jeftinog minija iz inostranstva,po mogucstvu novijeg,samo skine parce grede ispod suvozacevog sedista stavi na minija stranca,motor prijavi kao da ga je uvezao i eto mu novih kola.

deki

  • Guest
Odg: savet molim
« Reply #5 on: May 03, 2009, 18:37:42 PM »
Kod novijih Minija br.sasije je utisnut napred u motornom prostoru,kada otvoris haubu pa ispred desnog brisaca u kanalicu kuda
otice voda !Meni je tu.

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: savet molim
« Reply #6 on: May 03, 2009, 21:00:48 PM »
pa obzirom da ces voziti minija iz 70ih po papirima ne interesuje te za taj tu broj  :P:

deki

  • Guest
Odg: savet molim
« Reply #7 on: May 10, 2009, 21:23:46 PM »
   jeste! :good: